• -241 Kč

ZOPA Hrací deka aktivity, Town Square Town Square

Zopa
ZOP086110-Town Square
Aktivity deka pro rozvoj miminka Ležící miminko zaujmou visící hračky, které ho motivují po nich sáhnout, aby je rozhoupaly a rozcinkaly. Děťátko tak trénuje své psychomotorické dovednosti. Pro uklidnění lze pustit příjemnou melodii z jedné ze závěsných hraček.
1 149 Kč
1 390 Kč Sleva 241 Kč
Počet
Skladem 2-3 dny

help_outlineDotaz na produkt
ZOPA Hrací deka aktivity, Town Square Town Square

ZOPA Hrací deka aktivity, Town Square Town Square

  Kamenná prodejna

Vyškov Dědice

  Doprava zdarma

nad 3000 Kč

  Dárek

při nákupu nad 1000 Kč

Aktivity deka pro rozvoj miminka

Ležící miminko zaujmou visící hračky, které ho motivují po nich sáhnout, aby je rozhoupaly a rozcinkaly. Děťátko tak trénuje své psychomotorické dovednosti. Pro uklidnění lze pustit příjemnou melodii z jedné ze závěsných hraček.

Podpůrný polštářek pro trénink pasení koníčků a lezení

Součástí aktivity deky je tvarovaný polštářek, který se stane skvělým pomocníkem při „pasení koníčků“. Děti díky němu získají potřebnou oporu. Na polštářek lze připojit závěsné hračky, díky poutkům nebudou děťátku nikam utíkat, ale motivují ho ke správnému držení tělíčka. Polštářek později využijete také při tréninku lezení, kdy jej dáte děťátku pod bříško.

Kontrastní barvy pro rozvoj zraku

Příjemné, antialergenní materiály jsou zdobené výraznými, kontrastními barvami, aby je zachytilo i oko těch nejmenších miminek.  Součástí balení je 20 barevných míčků.

Rozměry:

průměr: 80 cm

výška hrazdy: 43cm

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: